O firmie Pok-Ter

O nas Pok-ter.pl
Nasza historia

Firma Pok-Ter powstała w 1994 roku. Od początku swojej działalności jej głównym profilem była produkcja pokrowców samochodowych. Z czasem mała, rodzinna firma rozrastała się. Kupowaliśmy nowe maszyny, wprowadzaliśmy nowoczesne technologie, do naszego zespołu dołączali fachowcy, a jednocześnie pasjonaci swojej pracy. W 2002 roku otworzyliśmy trzy nowoczesne hale produkcyjne i hafciarnię komputerową. Obecnie firma Pok-Ter to ponadczterdziestoosobowa ekipa pracowników.

Oferujemy pokrowce do wszystkich typów samochodów i motocykli. Wyróżnia nas szeroka gama dostępnych modeli, wzorów i kolorów. O najwyższej jakości naszych pokrowców decydują najlepsze materiały sprowadzane z Austrii, Niemiec i Francji. Dla klientów, którzy lubią sięwyróżniać,przygotowaliśmy coś specjalnego.

Oferujemy hafty komputerowe w pełnej palecie kolorów, przygotowywane według pomysłu klienta na hafciarkach renomowanej firmy Brother.

Pok-Ter to już tradycja i renoma. Nasze pokrowce zyskały uznanie wśród klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy potentatem tapicerstwa samochodowego w południowo- wschodniej Polsce. Nasz dynamizm i innowacyjność nie pozwalają nam stać w miejscu. Pracujemy nad rozszerzeniem produkcji i wejściem na nowe rynki europejskie.

Nasze certyfikaty

Firma Godna Zaufania GOLD 2017

Firma Godna Zaufania 2017

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci. Firmy posiadające wyróżnienie postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie.

Szczegóły na firmagodnazaufania.pl »

Firma Godna Zaufania GOLD 2017

Znak Bezpieczeństwa B28

Pokrowce firmy POK-TER produkowane są według technologii gwarantującej bezpieczne użytkowanie foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi AIR BAG. Potwierdza to certyfikat wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji (B28)

Szczegóły na bezpiecznepokrowce.pl »

Firma Godna Zaufania GOLD 2017

Rzetelna Firma 2017

Certyfikat Rzetelności to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentów potwierdzających rzetelność firmy. Program ten powstał aby chronić uczciwe firmy. Dokument ten potwierdza uczciwość, terminowość i wiarygodność.

Szczegóły na rzetelnafirma.pl »

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Pokrowce produkowane są według technologii gwarantującej bezpieczne użytkowanie pokrowców na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi. Pokrowiec podczas wybuchu poduszki powietrznej, rozrywa się i nie powoduje spowolnienia jej otwarcia. Najlepiej widać to na filmie, który mogą Państwo zobaczyć na tej stronie.

Jako jedni z pierwszych producentów wprowadziliśmy specjalny szew do naszych pokrowców, podnosząc ich bezpieczeństwo. Specjalistyczne rozwiązanie gwarantuje, że boczna poduszka powietrzna nie zostanie zablokowana podczas wystrzału, dzięki czemu będzie ona w stanie ochronić ciało przed dodatkowymi konsekwencjami bocznego uderzenia.