Masz pytania? Nie czekaj, skontaktuj się z nami »
Waluta:
PLN pokaż więcej
Język:
PL pokaż więcej

O nas

Zakład Tapicerski Janusz Tereszkiewicz

Szyjemy pokrowce od ponad 20 lat

Firma Pok-Ter powstała w 1994 roku. Od początku swojej działalności jej głównym profilem była produkcja pokrowców samochodowych. Z czasem mała, rodzinna firma rozrastała się. Kupowaliśmy nowe maszyny, wprowadzaliśmy nowoczesne technologie, do naszego zespołu dołączali fachowcy, a jednocześnie pasjonaci swojej pracy. W 2002 roku otworzyliśmy trzy nowoczesne hale produkcyjne i hafciarnię komputerową. Obecnie firma Pok-Ter to ponad czterdziestoosobowa ekipa pracowników.

Oferujemy pokrowce do wszystkich typów samochodów i motocykli. Wyróżnia nas szeroka gama dostępnych modeli, wzorów i kolorów. O najwyższej jakości naszych pokrowców decydują najlepsze materiały sprowadzane z Austrii, Niemiec i Francji.

Oferujemy więcej niż pokrowce samochodowe

Stale rozszerzamy naszą ofertę

Obecnie oprócz ponad 50 wzorów pokrowców samochodowych - zarówno w wersji miarowej jak i uniwersalniej - oferujemy całą gamę produktów z kategorii akcesoriów samochodowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi nakładki na pasy, poduszki korygujące, pokrowce ochronne oraz skórzane nakładki na kierownicę czy mieszki na dźwignię skrzyni biegów.

Pozostałe produkty Pok-Ter Pozostałe produkty Pok-Ter Pozostałe produkty Pok-Ter Pozostałe produkty Pok-Ter
Sklep Pok-ter.pl

Nasz sklep on-line Pok-ter.pl

Jesteśmy potentatem w sprzedaży internetowej w kategorii pokrowców samochodowych

Od lat współpracujemy z serwisem allegro oraz innymi platformami sprzedażowymi na terenie Polski. Nasze produkty docierają do setek klientów każdego dnia nasz sklep online pozwala na intuicyjny dobór produktu do potrzeb odbiorcy.

Zapraszamy również do naszego sklepu on-line, w którym znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę produktów.

Nasz zespół

Doświadczenie i zaangażowanie

Te dwie cechy pozwalają nam na tworzenie pokrowców samochodowych o najwyższej jakości już od ponad 20 lat. Dzięki zgranemu zespołowi szwaczek, doradców i logistyków, możemy dostarczyć Państwu nasze produkty nawet w ciągu 72 godzin od złożenia zamówienia.

W związku z stale rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym, również ciągle szukamy nowych pracowników do naszej firmy.

Zespół Pok-Ter

Sklep POK-TER.pl korzysta z ciasteczek (ang. cookies). Więcej o ciasteczkach przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.